Salon kosmetyczny - Tarchomin - Depilacja laserowa
Salon Kosmetyczny Tarchomin Depilacja Laserowa

Zabiegi pielęgnacyjne

Zabiegi pielęgnacyjne

Studio Urody oferuje szereg zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, wykonujemy m.in. zabiegi:

Oczyszczanie twarzy

Mikrodermabrazja diamentowa - to w pełni bezpieczny zabieg polegający na stopniowym i kontrolowanym złuszczaniu warstwy rogowej naskórka. Efekt uzyskuje się przy pomocy działania aparatury wyposażonej w głowicę ścierającą pokrytą warstwą diamentową oraz pompę zasysającą martwy naskórek. Złuszczanie następuje warstwa po warstwie, więc nie ma niebezpieczeństwa powstania blizn lub zbyt głębokiego, nierównomiernego złuszczania. Jest to zabieg nieinwazyjny, bezbolesny i nie powoduje uczuleń a efekty widoczne są natychmiast. Skóra staje się jaśniejsza wygładzona i bardziej elastyczna.

Mezoterapia bezigłowa - jest to zabieg polegający na wprowadzeniu wgłąb skóry substancji aktywnych. Mezoterapia wykorzystuje zjawisko elektroporacji, które nie tylko pozwala substancją aktywnym łatwo przeniknąć barierę wierzchniej warstwy naskórka ale zwiększają również przepuszczalność błon komórkowych. Dzięki temu mikroelementy dostarczane zmienionemu obszarowi skóry mogą łatwo i szybko przeniknąć w głąb komórek aby rozpocząć leczenie u jej podstaw. Emitowane przez urządzenie impulsy elektromagnetyczne wywołują zjawisko elektroporacji czyli otwarcia nowych miejsc przez które składniki aktywne mogą zostać wprowadzone do komórki. Zabieg jest nieinwazyjny i zupełnie bezbolesny. Mezoterapia bezigłowa zapewnia regenerację skóry na poziomie komórkowym.

Mezoterapia mikroigłowa - mezoterapiazabieg polega na utworzeniu mikronakłuć, które pobudzają skórę do samoodnowy, w wyniku czego zyskuje ona świeży, młodszy wygląd. Dodatkowo mikronakłucia umożliwiają wprowadzenie koktajlu zabiegowego, który powoduje odmłodzenie, zwiększenie gęstości skóry, likwidacje drobnych zmarszczek. W trakcie zabiegu włókna kolagenowe pobudzane są do przebudowy, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza i bardziej napięta. Mezoterapię mikroigłową wykonuje się za pomocą rollera zaopatrzonego w setki igieł. W zależności od wieku, kondycji, partii ciała i oczekiwanego efektu stosuje się różną długość igieł.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu Zabiegi pielęgnacyjne - dobierane indywidualnie do potrzeb skóry. Henna

W celu dobrania odpowiedniego zabiegu prosimy o kontakt.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację.